adli-ad

تعیین زمان و مکان برگزاری آزمون عملی و طراحی رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی هنر

مستر نخبه
1399/06/18
نظرات : ۰
بازدیدها : 662
گروه آزمایشی هنر و زمان و مکان برگزاری آزمون عملی
پیرو اطلاعیه مورخ ۹۹/۰۶/۱۲ ، بدین‌‌ وسیله‌ نظر متقاضیان مجموعه رشته ­های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی ­هنر شامل: 

آهنگسازی، موسیقی ایرانی، موسیقی جهانی، مجسمه‌سازی و عکاسی دانشگاههـا و مؤسسات‌ آموزش‌ عالـی در آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۹ را که دارای آزمون عملی هستند، به‌ نکات زیر جلب می‌نماید:

تعیین زمان و مکان برگزاری آزمون عملی و طراحی رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی هنر

نکات مهم

۱-‌ آزمون عملی منحصراً از متقاضیان گروه آزمایشی هنر که‌ در جلسه آزمون (صبح چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۲۹) حاضر بودند. (از تاریخ ۹۹/۰۵/۲۸ لغایت ۹۹/۰۶/۰۳) علاق­مندی خود را با پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی و طراحی. رشته­ های تحصیلی مربوط در درگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان اعلام نموده‌اند بعمل خواهد آمد.

۲-‌ قابل توجه متقاضیان آزمون عملی و طراحی رشته ­های تحصیلی دارای شرایط خاص مذکور (در بخش پذیرش با آزمون) شده‌اند.

درصورت تمایل لازم است پس از اعلام نتایج اولیه کنکور گروه آزمایشی هنر با توجه به دوره‌هایی که براساس کارنامه در آن مجاز به انتخاب رشته می­‌شوند. با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در زمان مقرر (اواخر شهریورماه) نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های تحصیلی. مربوط در فرم انتخاب رشته این آزمون در هر اولویتی که علاقه دارند اقدام نمایند.

۳-‌ متقاضیانی که نسبت به واریز هزینه آزمون عملی خود در گروه آزمایشی هنر اقدام نموده‌اند باید در زمان اعلام شده (در این اطلاعیه) کارت آزمون عملی و یا طراحی خود را از طریق درگاه این سازمان پرینت نمایند.

طبق آدرس مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون عملی، در زمان مقرر به محل برگزاری آزمون عملی مراجعه نمایند.

تعیین زمان و مکان برگزاری آزمون عملی و طراحی رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی هنر

تبصره

آن دسته از افرادی که با توجه به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی گروه آزمایشی هنر، متقاضی دو مجموعه از رشته­ های تحصیلی مربوط شده ­اند می‌بایست به منظور شرکت در هر یک از مجموعه ­های ذیربط نسبت به پرینت کارت برای هر مجموعه اقدام نمایند.

۴-‌ افرادی که متقاضی رشته‌های فوق بوده و نسبت به پرداخت هزینه آزمون عملی در موعد مقرر اقدام نموده و به هر دلیل موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی و یا طراحی از درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان نشده اند.

همچنین متقاضیان گروه آزمایشی هنر که در زمان مقرر (۹۹/۰۵/۲۸ لغایت ۹۹/۰۶/۰۳) موفق به اعلام علاقه مندی نشده ­اند. در صورت دارا بودن شرایط آزمون عملی، می‌بایست با همراه داشتن رسید پرداخت هزینه، دو قطعه عکس و کارت شناسایی معتبر، در روزهای برگزاری آزمون به نماینده سازمان سنجش مراجعه کنند.

مستقر در باجه رفع نقص در محل برگزاری آزمون عملی براساس برنامه زمانی­ اعلام شده در جدول ذیل، مراجعه نمایند.

۵- پرینت کارت برای متقاضیان رشته‌های مندرج در جدول که در لینک زیر آمده. ۲۴ ساعت قبل از تاریخ برگزاری آزمون از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دریافت خواهد بود. محل و زمان رفع نقص و برگزاری آزمون عملی و تخصصی رشته‌های مذکور بر اساس جدول ذیل می‌باشد. و منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

تعیین زمان و مکان برگزاری آزمون عملی و طراحی رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی هنر

لینک بازدید جدول برنامه‌ زمان و مکان رفع نقص و برگزاری آزمون عملی و تخصصی رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی هنر: آهنگسازی، موسیقی ایرانی، موسیقی جهانی، مجسمه‌سازی و عکاسی

اشتراك گذاری نوشته