adli-ad

پیک سنجش

مستر نخبه
1400/02/06
نظرات : ۰
بازدیدها : 1261

یک سنجش هفته ‌نامه خبری و اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور است که از پاییز ۱۳۷۵ تاکنون به طور پیوسته دوشنبه هر هفته منتشر می‌شود. 

جهت دانلود پیک سنجش روی تاریخ مربوطه کلیک کنید. 

پیک سنجش هفته ‌نامه خبری و اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور است که از پاییز ۱۳۷۵ تاکنون به طور پیوسته دوشنبه هر هفته منتشر می‌شود. 

هفته‌نامه پیک‌سنجش در بردارنده آخرین اخبار و اطلاعیه‌های سازمان در باره مراحل مختلف آزمون‌هایی است که از مرحله آغازین تا پایان آن (ثبت‌نام آزمون تا اعلام نتایج نهایی و معرفی اسامی پذیرفته‌شدگان هر آزمون)، از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اجرا می‌شود.

این هفته‌نامه، ستون‌ها و صفحات ثابت و متغیری دارد. یادداشت هفته، اخبار، اطلاعیه، همشاگردی سلام، گزارش خبری، گفت و گو، آشنایی با رشته‌های دانشگاهی، آگهی و … از این جمله است. 

به فراخور برنامۀ زمانی آزمون‌‌ها، با مخاطبان جوان خود (دانش‌آموزان سال‌های آخر دبیرستان و یا دانشجویان دوره‌های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی‌ارشد، داوطلبان آزمون سراسری، کارشناسی‌ناپیوسته، کارشناسی‌ارشد و دکتری همراه می‌شود. 

پیک سنجش و محتواهایش، در جهت راهنمایی آنها به منظور ثبت‌نام و شرکت در آزمون‌های مختلف که از سوی سازمان سنجش برگزار می‌گردد گام برمی‌دارد.

اشتراك گذاری نوشته