روش‌های پاسخگویی به درخواست‌های داوطلبان آزمون سراسری سال 1399

داوطلبان آزمون سراسری سال 1399
  • مستر نخبه
  • تاریخ انتشار 1399 / 06 / 30
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 1101
با توجه به شیوع بیماری کرونا، ضمن عذرخواهی از داوطلبان آزمون سراسری سال 1399 به.اطلاع می‌رساند این سازمان از پذیرش حضوری متقاضیان معذور بوده و تنها به صورت اینترنتی و الکترونیکی.درخواست‌های داوطلبان در آزمون سراسری سال 1399 را بررسی خواهد نمود. 

سامانه مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 1399

لذا داوطلبان گرامی می‌بایست جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست‌ها به روش‌های زیر اقدام نمایند:

روش اول

متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور.به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. 

پس از ثبت درخواست‌های داوطلبان آزمون سراسری سال 1399، برای.متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری.الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http://rahgiri.sanjesh.org وارد و آخرین وضعیت درخواست خود را پیگیری نمایند.

داوطلبان آزمون سراسری سال 1399

روش دوم

از صفحه اصلی درگاه سازمان سنجش به سیستم پاسخگویی مراجعه نموده و با توجه به نام آزمون.و موضوع درخواست (درخواست‌های داوطلبان آزمون سراسری سال 1399)، نسبت به.تکمیل فرم مربوطه اقدام نموده تا پس از بررسی توسط کارشناسان طی مدت معلوم، پاسخ به صورت اینترنتی ارسال گردد.

لازم به توضیح است از عصر روز دوشنبه 99/06/31 پاسخنامه و کلید نهایی سؤالات آزمون برای رتبه های زیر 100 هزار کشوری در گروه های علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و رتبه های زیر 20 هزار کشوری در گروه های هنر و زبان های خارجی داوطلبان در درگاه  سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. 

داوطلبان آزمون سراسری سال 1399

لذا داوطلبانی که به نمرات کسب شده خود اعتراض دارند درخواست می شود، پس از مشاهده پاسخنامه، در صورت عدم رفع ابهام،  از طریق درگاه الکترونیکی سازمان نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند. 

برچسب