نحوه ارسال درخواست به سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتیجه نهایی آزمون سراسری سال 1399

ارسال درخواست ویرایش در انتخاب رشته پس از نتیجه نهایی آزمون سراسری
  • مستر نخبه
  • تاریخ انتشار 1399 / 08 / 10
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 1324
به اطلاع داوطلبان آزمون سراسری سال 1399 می رساند سازمان سنجش آموزش کشور ضمن عذرخواهی از داوطلبان گرامی پاسخگویی حضوری نخواهد داشت. به داوطلبان اکیداً توصیه می شود. در صورتی که در خصوص نتیجه نهایی آزمون سراسری سوال و یا درخواستی دارند. می توانند از روش‌های ذیل درخواست خود را به این سازمان ارسال و یا سوالات خود را مطرح نمایند:
نتیجه نهایی آزمون سراسری

1- پذیرفته شدگانی که مدعی هستند در انتخاب رشته خود مرتکب اشتباه شده‌اند. و تقاضای بررسی کد رشته اولویت بعدی در فرم انتخاب رشته و یا مجوز شرکت در آزمون سال آینده (برای قبولین رشته های دوره روزانه) را دارند. می بایست پس از انتشار کارنامه نتیجه نهایی آزمون سراسری (در تاریخ 99/08/15) تقاضای خود را منحصراً بصورت. اینترنتی از طریق سیستم پاسخگویی در درگاه اطلاع رسانی این سازمان «با موضوع بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای اولویت بعدی» حداکثر تا تاریخ 99/08/23 به این سازمان ارسال نمایند.

نکته مهم:

تقاضاهایی که برای طرح این موضوع از سایر روش‌ها و بعد از تاریخ 99/08/23 به این سازمان واصل گردد قابل بررسی و پاسخگویی نخواهد بود. بدیهی است صرفاً مواردی که اشتباه در انتخاب رشته تشخیص داده شود. مورد بررسی قرار می گیرد و در سایر موارد لازم است بعد از ثبت نام در کد رشته اعلام شده در دانشگاه یا موسسه محل قبولی از طریق آئین نامه مربوطه اقدام نمایند.

نتیجه نهایی آزمون سراسری

2- باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی. و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اعتراض به مندرجات کارنامه نتیجه نهایی آزمون سراسری (.بجز موضوع ذکر شده در بند 1) می توانند حداکثر تا تاریخ 99/08/23 به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور. به آدرس http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود.

متقاضیان می توانند پس از اعلام نتیجه نهایی آزمون سراسری و پس از دریافت. شماره و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه، به پرتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به درس http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند. به مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ 99/08/23 واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

نتیجه نهایی آزمون سراسری

3- ضمناً متقاضيان در صورت لزوم مي توانند سوال يا سوالات خود را در رابطه با نتیجه نهایی آزمون سراسری با بخش پاسخگويي اينترنتي. سازمان سنجش آموزش کشور و يا در روزها و ساعات اداري با شماره تلفن 42163-021  مطرح نمایند.

برچسب