تقاضای انتخاب اولویت بعدی رشته انتخابی به دلیل اشتباه در انتخاب رشته

انتخاب رشته مجدد آزمون سراسری سال 1399 به دلیل اشتباه در انتخاب رشته
  • مستر نخبه
  • تاریخ انتشار 1399 / 08 / 19
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 1075
پذيرفته شدگاني كه مدعي هستند در انتخاب رشته خود مرتكب اشتباه شده اند و به دلیل همین.اشتباه در انتخاب رشته تقاضای بررسی كدرشته اولويت بعدی در فرم انتخاب رشته و يا مجوز شركت در آزمون.سال آينده (برای قبولين رشته‌های دوره روزانه) را دارند می‌بايست مطابق با دستورالعمل.زير از تاریخ 99/08/15 تا تاريخ 99/08/23 اقدام نمايند.

انتخاب رشته ویژه برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی سال 1399

پس از ورود به سيستم پاسخگويي به نشانی https://request.sanjesh.org درخواست جديد را انتخاب.و بعد از آن گزينه آزمون سراسری و سال 99 را انتخاب و تاييد نمايد سپس با انتخاب گزينه.تقاضاي بررسي اشتباه در انتخاب رشته نسبت به ثبت درخواست خود با ذکر دلیل اشتباه  تا تاريخ 99/08/23 اقدام نمايد.

تذکرات ضروری

تذکر مهم 1: صرفاٌ تقاضای داوطلبانی در این مرحله بررسی خواهد شد که داوطلب.به دلیل اشتباه در انتخاب رشته و همچنین درج کد رشته محل‌ها در فرم انتخاب رشته دچار اشتباه شده باشد و.به سایر درخواستها طبق ضوابط پاسخ داده می‌شود.

تذکر مهم 2: به درخواستهایی که به هر طریق بعد از اتمام مهلت تعیین شده ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تذکر مهم 3: داوطلبانی که در سیستم پاسخگویی عضو نیستند لازم است پس.از ورود به لینک نسبت به عضویت در آن با استفاده از اطلاعات ثبت نام ازمون سراسری اقدام نموده و سپس اقدامات لازم را برای رفع اشتباه در انتخاب رشته خود انجام دهند.

تذکر مهم 4: امکان ثبت درخواست و بررسی در این مورد منحصرا پس از انتشار کارنامه نهایی در تاریخ 99/08/15 و مشاهده و بررسی وضعیت انتخاب رشته مندرج در کارنامه نهایی توسط داوطلبان امکانپذیر خواهد بود.

با توجه به اینکه نتیجه بررسی منحصرا از طریق پیامک ارسال می شود، بنابراین به مراجعات حضوری، تماسهای تلفنی و مکاتبات در این زمینه پاسخ داده نمی شود.

زمان پاسخگويي حداكثر يك ماه پس از اخرين مهلت تعيين شده براي ثبت بررسي خواهد بود لذا داوطلباني كه در ازمون پذيرفته شده اند بهتر است تا زمان مشخص شدن نتيجه بررسي در دانشگاه محل قبولي ثبت نام نمايند در غير اينصورت سازمان مسئوليتي در این خصوص، در صورت عدم موافقت با درخواست داوطلب را نخواهد داشت .لازم به ذكر است پس از بررسي هاي لازم و اتخاذ تصمیم، نتيجه به نحو مقتضي (از طريق پيامك) به داوطلب اطلاع داده خواهد شد.

نکته مهم:

درخواست‌ها منحصرا باید به روش اعلام شده ارسال شود تا مورد بررسی قرار گیرد بنایراین اکیدا از اراسال درخواست بررسی در این مورد از سامانه darkhast.sanjesh.org خودداری فرمایید.

منبع: سازمان سنجش آموزش کشور (www.sanjesh.org)