تقاضای انتخاب اولویت بعدی رشته انتخابی به دلیل اشتباه در انتخاب رشته

انتخاب رشته مجدد آزمون سراسری سال 1399 به دلیل اشتباه در انتخاب رشته
  • مستر نخبه
  • تاریخ انتشار ۱۳۹۹ / ۰۸ / ۱۹
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 810
پذیرفته شدگانی که مدعی هستند در انتخاب رشته خود مرتکب اشتباه شده اند و به دلیل همین.اشتباه در انتخاب رشته تقاضای بررسی کدرشته اولویت بعدی در فرم انتخاب رشته و یا مجوز شرکت در آزمون.سال آینده (برای قبولین رشته‌های دوره روزانه) را دارند می‌بایست مطابق با دستورالعمل.زیر از تاریخ ۹۹/۰۸/۱۵ تا تاریخ ۹۹/۰۸/۲۳ اقدام نمایند.

انتخاب رشته ویژه برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی سال ۱۳۹۹

پس از ورود به سیستم پاسخگویی به نشانی https://request.sanjesh.org درخواست جدید را انتخاب.و بعد از آن گزینه آزمون سراسری و سال ۹۹ را انتخاب و تایید نماید سپس با انتخاب گزینه.تقاضای بررسی اشتباه در انتخاب رشته نسبت به ثبت درخواست خود با ذکر دلیل اشتباه  تا تاریخ ۹۹/۰۸/۲۳ اقدام نماید.

تذکرات ضروری

تذکر مهم ۱: صرفاٌ تقاضای داوطلبانی در این مرحله بررسی خواهد شد که داوطلب.به دلیل اشتباه در انتخاب رشته و همچنین درج کد رشته محل‌ها در فرم انتخاب رشته دچار اشتباه شده باشد و.به سایر درخواستها طبق ضوابط پاسخ داده می‌شود.

تذکر مهم ۲: به درخواستهایی که به هر طریق بعد از اتمام مهلت تعیین شده ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تذکر مهم ۳: داوطلبانی که در سیستم پاسخگویی عضو نیستند لازم است پس.از ورود به لینک نسبت به عضویت در آن با استفاده از اطلاعات ثبت نام ازمون سراسری اقدام نموده و سپس اقدامات لازم را برای رفع اشتباه در انتخاب رشته خود انجام دهند.

تذکر مهم ۴: امکان ثبت درخواست و بررسی در این مورد منحصرا پس از انتشار کارنامه نهایی در تاریخ ۹۹/۰۸/۱۵ و مشاهده و بررسی وضعیت انتخاب رشته مندرج در کارنامه نهایی توسط داوطلبان امکانپذیر خواهد بود.

با توجه به اینکه نتیجه بررسی منحصرا از طریق پیامک ارسال می شود، بنابراین به مراجعات حضوری، تماسهای تلفنی و مکاتبات در این زمینه پاسخ داده نمی شود.

زمان پاسخگویی حداکثر یک ماه پس از اخرین مهلت تعیین شده برای ثبت بررسی خواهد بود لذا داوطلبانی که در ازمون پذیرفته شده اند بهتر است تا زمان مشخص شدن نتیجه بررسی در دانشگاه محل قبولی ثبت نام نمایند در غیر اینصورت سازمان مسئولیتی در این خصوص، در صورت عدم موافقت با درخواست داوطلب را نخواهد داشت .لازم به ذکر است پس از بررسی های لازم و اتخاذ تصمیم، نتیجه به نحو مقتضی (از طریق پیامک) به داوطلب اطلاع داده خواهد شد.

نکته مهم:

درخواست‌ها منحصرا باید به روش اعلام شده ارسال شود تا مورد بررسی قرار گیرد بنایراین اکیدا از اراسال درخواست بررسی در این مورد از سامانه darkhast.sanjesh.org خودداری فرمایید.

منبع: سازمان سنجش آموزش کشور (www.sanjesh.org)