اصلاحات و اعلام رشته محل‌های جديد پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلی (سری دوم)

  • مستر نخبه
  • تاریخ انتشار 1399 / 06 / 18
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 1221

پيرو اطلاعيه‌هاي قبلی و انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته‌هاي تحصيلي پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلی آزمون سراسری سال 1399. بدين وسيله اصلاحات و كد رشته محل‌هاي جديد (سري دوم)، علاوه بر رشته‌های تحصيلي. مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصيلی، به شرح جداول زیر اعلام مي‌گردد.

آن دسته از متقاضیانی كه قبلاً ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را بر اساس سوابق تحصیلی تكميل و كد رهگيري دريافت نموده‌اند مي‌توانند. در صورت تمايل نسبت به ويرايش كدرشته محل‌هاي انتخابي خود اقدام نمايند.

جهت بازدید خبر قبلی مبنی بر سری اول انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی. به بخش اخبار آموزشی در سایت مستر نخبه مراجعه نموده و متن کامل خبر را مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است داوطلبان گرامی می‌توانند تا پايان روز دوشنبه مورخ 99/07/07 نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمايند.

لذا همه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق شرايط و ضوابط. مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته مذكور و مندرجات اطلاعيه‌هاي فوق، منحصراً به درگاه اطلاع‌رساني. اين سازمان (لينك سامانه پذيرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري – مهرماه 1399) مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب كدرشته محل‌هاي انتخابي تا تاريخ ياد شده در آزمون مذكور اقدام نمايند.

لینک دریافت فایل اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در خصوص «سري دوم» اصلاحات و  اعلام رشته محل‌هاي جديد  پذيرش  صرفاً  براساس سوابق تحصيلي در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در آزمون سراسري سال 1399 فرمت PDF

برچسب