اصلاحات و اعلام رشته محل‌های جدید پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (سری دوم)

  • مستر نخبه
  • تاریخ انتشار ۱۳۹۹ / ۰۶ / ۱۸
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 881

پیرو اطلاعیه‌های قبلی و انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹. بدین وسیله اصلاحات و کد رشته محل‌های جدید (سری دوم)، علاوه بر رشته‌های تحصیلی. مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی، به شرح جداول زیر اعلام می‌گردد.

آن دسته از متقاضیانی که قبلاً ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را بر اساس سوابق تحصیلی تکمیل و کد رهگیری دریافت نموده‌اند می‌توانند. در صورت تمایل نسبت به ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

جهت بازدید خبر قبلی مبنی بر سری اول انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی. به بخش اخبار آموزشی در سایت مستر نخبه مراجعه نموده و متن کامل خبر را مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است داوطلبان گرامی می‌توانند تا پایان روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۷ نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

لذا همه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط. مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته مذکور و مندرجات اطلاعیه‌های فوق، منحصراً به درگاه اطلاع‌رسانی. این سازمان (لینک سامانه پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری – مهرماه ۱۳۹۹) مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های انتخابی تا تاریخ یاد شده در آزمون مذکور اقدام نمایند.

لینک دریافت فایل اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در خصوص «سری دوم» اصلاحات و  اعلام رشته محل‌های جدید  پذیرش  صرفاً  براساس سوابق تحصیلی در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ فرمت PDF

برچسب