اسامی پذيرفته‌شدگان دانشگاه امام صادق (ع)

  • مستر نخبه
  • تاریخ انتشار 1400 / 07 / 22
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 216

پیرو اطلاعیه مورخ 03/07/1400 درخصوص اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1400، (رشته‌های تحصیلی پذیرش با آزمون) بدین وسیله به اطلاع متقاضیانی که مشخصات آنان به عنوان پذیرفته شده رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال 1400 اعلام شده است، می رساند که پذیرفته شدگان لازم است براساس توضیحات ذیل نسبت به ثبت نام خویش اقدام نمایند.

1- با توجه به اینکه ثبت نام از افراد پذیرفته شده به صورت مجازی انجام می پذیرد، لذا پذیرفته شدگان لازم است به منظور اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه امام صادق (ع) واحد برادران به نشانی: www. isu.ac.ir  و واحد خواهران به نشانی: www.isuw.ac.ir  مراجعه نمایند.

2- عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه ثبت نام موسسه در زمان مقرر، بمنزله انصراف از ثبت نام تلقی گردیده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

3- آن‌ دسته از متقاضياني که در مرحله اعلام نتایج نهایی رشته‌هاي تحصيلي آزمون سراسری سال 1400 در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته‌اند و هم اکنون نیز در رديف پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه امام صادق (ع) قرار دارند، مي‌بايست از دو رشته قبولي اعلام شده يکي را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت‌نام و به تحصيل بپردازند و ثبت‌نام در يک رشته تحصيلي به منزله انصراف از رشته ديگر تلقي خواهد شد.

4- پذیرفته شدگان لازم است بر حسب مورد مطابق جدول مندرج در بند (ج) اطلاعيه اعلام نتايج پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي آزمون سراسري سال 1400 مورخ 03/07/1400 موجود در درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه مدارک ثبت‌نامی اقدام و به دانشگاه ارائه نمایند.

5- متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان قرار نگرفته‌اند درصورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض می‌بایست موضوع را از طریق دانشگاه امام صادق (ع) پیگیری نمایند.


برای مشاهده اسامی کلیک نمایید