آمادگی برای کنکور، مهم شروع کردن است…

آمادگی برای کنکور
  • مستر نخبه
  • تاریخ انتشار 1400 / 02 / 22
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 568

آمادگی برای کنکور، مهم، شروع کردن است …

مشاوران تحصیلی، معلمان و برنامه‌ریزان درسی، هریک به نوبۀ خود توصیه‌های ارزشمند و راهکارهای مفیدی را به داوطلبان آزمون سراسری یادآوری و پیشنهاد می‌دهند که توجه دقیق به این راهکارها و توصیه‌ها می‌تواند کمک شایانی برای موفقیت در آزمون باشد.

داشتن یک برنامه خوب، منسجم، دقیق و متناسب با شرایط روحی، جسمی و علمی هرکس، جزو ابزار و ساز و کار ابتدایی هرکس برای رسیدن به هدف بزرگی چون ورود به مقطع تحصیلی دانشگاهی و آمادگی برای کنکور سراسری 1400 است، اما از همه مهم‌تر، شروع به اجرای برنامه است.

بسیاری از داوطلبان همواره به مدت زمان پیش رو می‌اندیشند و از کمبود وقت گلایه‌مند هستند. اگرچه این دغدغه در جای خود، مفید و ارزشمند است، ولی مهم‌تر از آن، داشتن یک اراده قوی و اتخاذ یک تصمیم جدی برای رسیدن به اهداف پیش‌بینی شده در برنامه است.

بدون تردید، داوطلبانی که عزم خود را برای موفقیت در آزمون ورود به دانشگاه و آمادگی برای کنکور جزم کرده‌اند، به خوبی واقفند که دستیابی به چنین هدف ارزشمندی، مستلزم داشتن  برنامه، تصمیم و عزم جدی برای اجرا به همراه صبر و تحمل و تالش و مداومت در تمرین و مطالعه است.

اردیبهشت ماه و زمان‌های باقیمانده تا آزمون به چه نکاتی باید توجه داشته باشید و چگونه خود را برای حضور در یک آزمون موفق آماده کنید؟

ما هم برای شما آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که با جدیت و ارادۀ قوی و با توجه به توصیه‌های مشاوران و معلمان دلسوز و اجرای دقیق برنامه پیش‌بینی شده و جبران کاستی‌های احتمالی که در برنامه دارید، در فرصت باقیمانده خود را آمادۀ موفقیت در آزمون سراسری نمایید.

موفق باشید

منبع: هفته نامه پیک سنجش