adli-ad

برگزاری آزمون عملی رشته‌ علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی در آزمون سراسری ۹۹

مستر نخبه
1399/06/24
نظرات : ۰
بازدیدها : 27

به اطلاع متقاضیان تحصیل در رشته تحصیلی علوم ورزشی دانشگاه‌ها.و مؤسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان.در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ می‌رساند:

در خصوص اعلام زمان و محل برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی آزمون سراسری.سال  ۱۳۹۹، همانطور که قبلا نیز به آن اشاره مختصری شده است؛.همه متقاضیان باید، با رعایت شرایط و ضوابط اعلام شده و با توجه به استان و شهرستان.محل اقامت خود مطابق جدول پیوست که امکان دانلود و مشاهده آن قرار گرفته است، و همراه با این اطلاعیه در سایت سازمان سنجش نیز درج گردیده است، به محل برگزاری آزمون عملی رشته ذی‌ربط مراجعه نمایند.

با توجه به اینکه زمان مراجعه متقاضیان، بر اساس حرف اول نام خانوادگی آنها در برنامه زمانی پیوست.مشخص گردیده است، ضرورت دارد که پس از بررسی دقیق جدول پیوست، در تاریخ و ساعت تعیین شده، برای آزمون عملی به محل‌های اعلام شده مراجعه شود.

ضمناً عدم مراجعه کلیه متقاضیان برای آزمون عملی، به منزله انصراف از پذیرش آنان در این رشته خواهد بود. لازم به توضیح است که کلیه متقاضیان اعلام شده، برای آگاهی از شرایط شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی، باید به درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به نشانی: https://ssrc.ac.ir مراجعه نمایند.

فایل pdf محل و برنامه زمانی آزمون عملی رشته های ورزشی آزمون سراسری ۹۹

اشتراك گذاری نوشته